fbpx

Jolly Grammar

Jolly Grammar

Jolly Grammar to kolejny etap, po Jolly Phonics.
Powszechnie gramatyka jest postrzegana jako zbyt trudna do nauki dla małych dzieci, jednak dzięki programowi Jolly Grammar małe dzieci mogą zapoznać się z pojęciami gramatycznymi w zabawny i przystępny sposób.

Podstawy Gramatyki

Ucząc kluczowych, podstawowych zasad gramatycznych, pomaga dzieciom wprowadzać różnorodność do ich pisania i poprawiać pisownię w uporządkowany sposób. Jolly Grammar uczy szerokiej gamy form językowych, w tym części mowy, liczby mnogiej, interpunkcji oraz czasów przeszłych, teraźniejszych i przyszłych. Uczy także szerokiego zakresu zasad pisowni, w tym definiowania aspektów, takich jak krótkie samogłoski.

Proste zapamiętywanie

Jolly Grammar używa kolorów i działań, aby pomóc dzieciom zidentyfikować części mowy w zdaniach, na przykład czasowniki są czerwone, a rzeczowniki czarne. Pełen świetnych pomysłów i zabawnych sposobów na zapamiętanie niektórych zasad, Jolly Grammar zapewnia systematyczny sposób nauczania gramatyki, ortografii i interpunkcji.

warsztaty jezykowe

Warsztaty Językowe

W ramach naszych kursów prowadzimy warsztaty językowe. W trakcie warsztatów dzieci mają okazję używać języka angielskiego w praktyce np. podczas smażenia Pacakes albo poznawania świata podwodnego. Zobacz więcej klikając poniżej 👇

Masz pytania? Napisz do nas! 🙂