fbpx

Kadra

Poznaj naszych nauczycieli

Teacher Joanna

JOANNA BERLIK

Założyciel i Metodyk

Od zawsze uwielbiałam pracę z dziećmi, dlatego wybrałam studia filologiczne o profilu nauczycielskim.

Po studiach przez kilka lat pracowałam w szkole w Wielkiej Brytanii, gdzie miałam wyjątkową okazję wzbogacić swoje doświadczenie o brytyjskie programy nauczania dzieci oraz zdobyć Status Nauczyciela Kwalifikowanego nadany przez  Brytyjski Departament Edukacji.

Podczas swojej pracy zauważyłam, jak bardzo skuteczne są angielskie metody nauczania. Zafascynowało mnie to, jak szybko dzieci uczą się czytać i pisać, dzięki Jolly Phonics. Po powrocie do Polski postanowiłam wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie w nauczaniu.

Właśnie dlatego powstała szkoła Foundation Stage w której opracowuję programy nauczania z elementami UK National Curriculum dopasowane do indywidualnych potrzeb dzieci.

Teacher Natalee

TEACHER NATALEE

Nauczyciel Native Speaker

Nazywam się Teacher Natalee i cieszę się, że jestem częścią rodziny Foundation Stage. Posiadam kwalifikacje TEFL, co oznacza, że mogę uczyć dzieci i młodzież z całego świata.

W Foundation Stage podoba mi się to, że nie tylko mogę uczyć dzieci angielskiego, ale również przekazywać im wiedzę z różnych dziedzin nauki. Uważam, że dzięki temu zajęcia są niesamowicie ciekawe i angażujące.

Moje doświadczenie pokazało mi, że dzieci oprócz profesjonalnego podejścia, potrzebują dużo cierpliwości, zachęty i zrozumienia. W moich grupach stawiam przede wszystkim na pozytywną atmosferę i indywidualne podejście do każdego ucznia.

Masz pytania? Napisz do nas 🙂